برگ نخست  »  وبلاگ  »  رادیو ندای پادشاهی ایران از امروز به شبکه گلدلاین پیوست

فروردین ۲۷, ۱۳۸۹

رادیو ندای پادشاهی ایران از امروز به شبکه گلدلاین پیوست

شما میتوانید رادیو ندای پادشاهی را از امروز از طریق وبسایت شرکت گلدلاین glwiz و همچنین از طریق باکسها و گیرنده های این شرکت نیز بشنوید

۴ پاسخ برای “رادیو ندای پادشاهی ایران از امروز به شبکه گلدلاین پیوست”

 1. reza says:

  با سلام واحترام ..خوشحالم از راه اندازی این رادیو …..وشبها مایلم که در رومی که صدای ان از این رادیو پخش میشه شرکت کنم …ممنون میشم که منو راهنمائی کنید .خدا یار و یاورتان

 2. سرباز شاهزاده says:

  دروود بر علیا حضرت رضا شاه دوم عزیزم.
  دروود بر علیا حضرت شهبانو فرح پهلوی عزیزم.
  و دروود بر تمامی مبارزین وطن پرست و پیروجنبش نظام سیاسی پیروان مشروطه به پادشاهی رضا شاه دوم.
  تولد شهبانو فرح پهلوی را خدمت تمامی دوستان خجسته باد عرض میکنم.
  هم میهمنانم دیروز به لطف یزدان فرصتی پیش آمد تا در جلسه ای که پلتاک بود و هم زمان از رادیو ندای پادشاهی پخش می شد حضور یابم.
  جلسه ای فوق العاده خوبی بود و دوستان همرزم نقطه نظرات خوبی را بیان کردند. و من نیز ترجیح دادم به احترام دوستان پیشکسوت سکوت کرده و از گفته های آنان استفاده نمایم.
  بعد از پایان جلسه و جمع بندی کلی لازم دیدم نظرم را را در خصوص صحبت های دوستان همرزم گرامی در چند نکته بیان کنم تا من نیز همانند دوستانم؛ سربازی برای شاهزاده عزیزم باشم.

  • بانو نوشین عزیزم برای اعلام حمایت همرزمان گرامی بیان کردند تا کتابهای شاهزاده عزیزمان را خریداری کنیم تا از این طریق کمکی در این راه باشیم. بنده نیز کاملا موافق این راه هستم و اینکه باید بیان کنم راه های فراوان بسیاری وجود دارد تا بتوانیم تامین هزینه نماییم به طریقی که رژیم کثیف جمهوری اسلامی دیکتاتوری هرگز نداند. و در فرصتی مناسب به صورت کاملا محرمانه خدمت شاهزاده عزیزم بیان خواهم کرد.
  • کوروش ۱۱ در جلسه نقطه نظرات خودشان را بیان کردند و هیچ دلیلی نداشت کسی خود را بهتر از دیگران بپندارد و وقتی با نظرات دیگران مواجه می شود تصمیم بگیرد بر دهان کسی بزند. اگر قرار بر این است که ما اتحاد داشته باشیم و فرموده شاهزاده عزیزمان که همواره یاد آور شده اند ” امروز فقط اتحاد” را عملی سازیم و توان شنیدن نقطه نظرات همه دوستان را داشته باشیم باید به نظرات هم احترام بگذاریم و اگر لازم شد تنها نقد نماییم. مگر غیر از این است که رژیم دیکتاتوری غاصب ایران نمی تواند نظرات کسی را بشنود و تنها معتقد است نظر یک نفر که عقل کل میداند بر دیگران ارجحیت دارد. درست است شاید کوروش ۱۱ عزیز همرزم گرامی ما مطالبی را بیان کند که شاید کسی موافق نباشد یا معتقد باشد به جنش آسیب می زند یا هر آنچه دیدگاه شخص منتقد است. ولی بهتر این است تنها نقد شود.
  • چرا ما همواره یادمان می رود که امروز باید اتحاد داشته باشیم و اجازه ندهیم جمهوری اسلامی در بین ما مبارزین تفرقه بیندازد. و سبب جدای ما بشود. جناب دکتر حیدری عزیزمان همرزم گرامی کاملا عالی نظرات دوستی که میخواست بر دهان کسی بزند را نقد کردند. با حفظ اتحاد که من از ایشان ممنونم.
  • دوستان و همرزمان گرامی همه ما می دانیم ( چه اندک چه جامع ) که در زمان علیاحضرت محمد رضا شاه پهلوی که دروود ایزد یزدان بر روانش باد؛ چه بودیم و امروزه چه شدیم. اما همواره نکته های بسیاری را نیز خود ما مبارزین فراموش می کنیم. شخصا معتقدم که رژیم کثیف و غاصب حاکم بر ایران همواره با ایجاد اختلاف و جدایی بین مبارزینی که می داند برای رژیم می توانند دردسر ساز باشند موجبات اختلاف بین مبارزین و همرزم های اصلی را فراهم می سازد و به این طریق پایه های نظام نامشروع خود را تحکیم و استوار می کند. باید ما مبارزین هوشیار باشیم و نباید فرموده های شاهزاده عزیزم شاه ایران رضا شاه دوم را در معنای ظاهر در نظر بگیریم و باید بدانیم وقتی ایشان می فرمایند “امروز فقط اتحاد” یعنی چه؟ آیا غیر از اینست که شاهزاده عزیزم این نقطه نظرات را با توجه به دقت و موشکافی در جامعه امروز ما و با توجه به محق شدن هدف ما همانا پیروزی بر رژیم غاصب ایران بیان می کنند؟ آیا غیر از اینست که علیاحضرت رضا شاه دوم عزیزم با توجه به درایت و شناخت کافی و کاملا جامع ایشان در قبل از سال ۵۷ و بعد از سال ۵۷ از جامعه ایران و ایرانیان حتی روی سران رژیم کثیف جمهوری اسلامی دارند؟
  • آیا تا به حال به هک شدن اتاق های پلتاک هنگام گفتگو و ایجاد اتحاد بین دوستان دقت کرده اید؟ چرا رژیم نمی تواند اتحاد بین مبارزین حتی عده ای در یک اتاق را تحمل نماید و سعی می کند با هک اتاق و ایجاد اختلاف و وارد کردن عناصر خود فروش با توهین و… مبارزین را سرگرم حاشیه های اهداف کند؟

  در آخر ضمن تشکر از تشکیل این جلسه در پلتاک همه مبارزین و همرزم های گرامی را به داشتن اتحاد فرا می خوانم و میدانم راه نجات ایران در فرموده های علیاحضرت رضا شاه دوم عزیزمان است. و خوب است این جلسات همیشه ادامه داشته باشد.

  لطفا انتشار دهید

  سرباز شاهزاده
  اتحاد-مبارزه-پیروزی

 3. BABAK says:

  با عرض احترام وتشکر
  امید به بازگشت اعلاحضرت

 4. دروود بر علیا حضرت رضا شاه دوم عزیزم.
  دروود بر علیا حضرت شهبانو فرح پهلوی عزیزم.
  و دروود بر تمامی مبارزین وطن پرست و پیروجنبش نظام سیاسی پیروان مشروطه به پادشاهی رضا شاه دوم

پاسخ دهید